O firmie

Firma „Chłodnice-Konarscy” działa na polskim rynku od 1995r. Przez ten czas wyspecjalizowaliśmy się w zakresie chłodnictwa samochodowego. Głównym zakresem naszej handlowej działalności jest sprzedaż zarówno nowych jak i używanych elementów chłodniczych takich jak np.:

chłodnice wody, chłodnice klimatyzacji, chłodnice powietrza (intercooler), chłodnice oleju, wentylatory chłodnic cieczy i klimatyzacji, parowniki klimatyzacji, sprężarki klimatyzacji, osuszacze, nagrzewnice itp. Produkty te pochodzącą od znanych i renomowanych producentów układów termicznych.

W skład usługowego zakresu działalności firmy wchodzi wymiana rdzeni chłodnic (samochody osobowe, ciężarowe, przemysłowe), dorabianie aluminiowych chłodnic od podstaw, dorabianie nietypowych chłodnic klimatyzacji, dorabianie przewodów klimatyzacyjnych, spawanie aluminium, spawanie intercoolerów aut osobowych jak i ciężarowych, spawanie metodą TIG, spawanie miedzi, spawanie elementów z plastiku, regeneracja sprężarek itp.

Przy naszym zakładzie działa również profesjonalny serwis klimatyzacji, w którym możecie Państwo napełnić, odgrzybić klimatyzację, sprawdzić jej szczelność oraz w przypadku nieszczelności – usunąć ją. Oferujemy również możliwość montażu oraz naprawy wszystkich elementów układu klimatyzacyjnego.

Jeśli masz problem z chłodnicą zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci go rozwiązać. Możesz być pewien, że spotkasz się z miłą, profesjonalną i rzetelną obsługą.